Nomaksa

Šajā īsajā pamācībā parādīsim kā iegādāties mūsu produktus uz nomaksu, izmantojot Citadele Klix maksājumu rīku. 

Sekojot šiem soļiem, jūs vēl neiegādājaties iekārtu. Ievadot savus datus un pieslēdzoties ar SMART-ID vai internetabanku KLIX portālam, jums būs iespēja saņemt vairākus nomaksas piedāvājumus no dažādām kompānijām. Tikai pēc apstiprināta nomaksas līguma pasūtījums tiks apstiprināts. 

Līgums ir noslēdzams attālināti. 

(skat. video)

 

1. Izvēlieties sev vēlamo produktu, skaitu un pievienojiet grozam. Kad viss nepieciešamais izvēlēts, apmeklējiet grozu un dodieties uz maksājuma tālāko apstrādi, apstiprinot savu piekrišanu mūsu vietnes noteikumiem un politikām. 

2. Tukšajos laukos ievadiet prasīto kontaktinformāciju, kad tas izdarīts, spiežam uz "Maksāt tagad".

3. Apstipriniet saņemšanas veidu, spiežot uz "Turpināt uz maksājuma veidu". Pašizvešana no mūsu noliktavas (Meliorācijas iela 19, Limbaži). 

4. Pārbaudiet visu norādīto informāciju un ja tā ir pareiza, aptipriniet to ar klikšķi uz pogas "Maksāt tagad". !!! Spiežot maksāt tagad, uzreiz nekas nav jāmaksā, šī poga Jūs nogādās KLIX portālā. 

5. Kad ielādējas Klix portāls, tajā tiks peidāvātas divas opcijas - Bankas konts vai Nomaksa. Izvēlamies nomaksu. Spiežam "Turpiniet, lai samaksātu .....".

6. Nākošais solis jau Jūs novedīs pie piedāvājuma paraugiem. Zem tiem būs iespējota poga "Saņemt savu piedāvājumu". To nospiežot Jums palūgs autorizēties ar SMART-ID vai Citadele i-banku un ievadīt standarta informāciju, kas nepieciešama līzinga izsniegšanai. Kad informācija ievadīta un iesniegta bankai, pāris minūšu laikā saņemsiet piedāvājumus no sadarbības partneriem, tālāk jau sekojiet attiecīgajiem sadarbības partnera norādījumiem, lai noformētu līzingu.

7. Tiklīdz būsim saņēmuši apstiprinājumu par veiksmīgu darījumu - sazināsimies ar Jums par preces saņemšanu. 

 

 

Neskaidrību gadījumā rakstiet uz info@virte.lv vai zvaniet 29620679