Piegāde un atgriešana

Piegādes noteikumi

Veicot pasūtījumu lūdzam norādīt Jums ērtāko preču apmaksas un saņemšanas veidu. Saņemot pasūtījumu, mēs veiksim tā apstiprinājumu pa e-pastu un vienosimies par preču saņemšanas laiku.

Apmaksu par precēm jūs var veikt sekojošā veidā:

 • ar bankas karti, izmantojot Klix maksājumu platformu
 • ar bankas pārskaitījumu
 • Sadalot maksājumu vairākās daļās izmantojot Klix Pay Later

Preces jūs varat saņemt sekojošā veidā:

 • Mūsu noliktavā – Preci bez maksas iespējams saņemt mūsu noliktavā Limbažos, Meliorācijas ielā 19, iepriekš zvanot un vienojoties par laiku.

Preču piegādes izmaksas:

 • Latvijas teritorijā - pēc individuāla pieprasījuma

 

Sīkāka informācija pa tel. 29620679 ,  e-pasts: info@virte.lv

DARBA LAIKS: darba dienās no 9:00-18:00

Atgriešanas noteikumi

Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” pircējam ir tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no šī līguma, neminot iemeslu, un atgriezt interneta veikalā veikals.virte.lv iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

5.2. Atteikuma tiesību izmantošana beidzas pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko pircējs norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

5.3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāinformē mūs SIA “Virte Tehnoloģijas”, Meliorācijas iela 19,Limbaži, LV-4001, e-pasta adrese: info@virte.lv par lēmumu atteikties no šī līguma. Tikai tad, kad uzņēmums akceptējis atteikuma gadījumu, tikai tad varat atgriezt preci bez pamatotas kavēšanās, jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā sākot no dienas, kad pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko pircējs ir norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

5.4. Preces atpakaļ nogādāšanas izmaksas sedz pircējs.

5.5. Nauda par atpakaļ nosūtīto preci tiek atmaksāta 10 darba dienu laikā.

5.6. Pircējam prece jānodod veikals.virte.lv ražotnē, Meliorācijas iela 19, Limbažos. Bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā sākot no dienas, kad pircējs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko pircējs ir norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

5.7. Nosūtot preces uz veikals.virte.lv veikalu, izmantojot kurjerpastu, pircējs piekrīt SIA Virte Tehnoloģijas vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam un tehniskajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas pircējaprāt, neatbilst tam, ko viņš/viņa nosūtījis, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Meliorācijas ielā 19, Limbažos.

Pircējs ir atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

 • Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).

 • Izmantojot atteikuma tiesības, pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto.

 • Pircējs ir atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

 • Pircējs ir  atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

 • Veikals.virte.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta.

PATĒRĒTĀJS NEVAR IZMANTOT ATTEIKUMA TIESĪBAS:

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

 •        preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;

 •        preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;